Sports Bay
Menu Wybierz kategorię

O portalu

Witamy na naszym portalu Sports Bay ogłoszenia !

SportsBay.pl to portal ogłoszeniowy który daje możliwość sprzedaży, wymiany niepotrzebnego/nieużywanego już sprzętu sportowego.

Staraliśmy się dodać jak najwięcej dyscyplin sportowych aby każdy mógł wystawić ogłoszenie ze sprzętem sportowym zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Pomysł uruchomienia portalu powstał, gdy zauważyliśmy, że tworzy się wiele grup tematycznych (na najbardziej znanym nam serwisie społecznościowym) w których mamy możliwość wymieniać, sprzedać bądź zapytać o sprzęt z danej dziedziny sportowej, muszę przyznać, że pomysł jest świetny, gdyż daje osobom należącym do tych grup wiele możliwości. Niestety, grup tych powstaje coraz więcej i trudno zareklamować się a także przejrzeć wszystkie z nich. Ta sama sytuacja dotyczy forów tematycznych, na których można dodać ogłoszenie w danej kategorii oraz innych stronach tego typu.

Z tego właśnie powodu chcieliśmy zebrać wszystkie ogłoszenia sportowe w jednym miejscu aby przeglądanie czy szukanie było zdecydowanie łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Czy nam się udało… nie wiem, każda osoba na pewno będzie miała na ten temat własne zdanie.

Zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie staje się coraz bardziej popularne, ludzie coraz częściej rozpoczynają swoją przygodę z różnymi sportami. Doszliśmy do momentu, w którym sport stał się stylem życia, a dzięki temu mamy zdecydowanie łatwiejszy dostęp do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Aby móc uprawiać upragnioną dziedzinę sportu potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Dzięki naszemu serwisowi ogłoszeniowemu taki sprzęt jesteście w stanie zakupić od osób, które potrzebują czegoś nowego lub po prostu przestały dany sprzęt używać.

Na naszym portalu dodaliśmy także możliwość publikowania własnych artykułów tematycznych, więc osoby, które chciałyby podzielić się wiedzą lub swoimi spostrzeżeniami mogą z panelu użytkownika napisać artykuł, dodać go do odpowiedniej kategorii i poczekać na jego zatwierdzenie i publikację. Wiem, że wiele osób korzysta z programów partnerskich, więc dodające artykuł mają one możliwość poprzez zawarcie w nim linków partnerskich, zarobienia na takiej publikacji.

Chcemy stworzyć społeczność która poprzez zainteresowanie przeróżnymi dziedzinami sportu będzie w stanie wnieść do portalu swoją wiedzę i przemyślenia a przy okazji sprzedać / wymienić / kupić sprzęt sportowy.

Zapraszam do zapoznania się z portalem, wypróbowania go, a jeżeli ktoś ma własne przemyślenia lub pomysły odnośnie jego funkcjonalności zapraszam do kontaktowania się z nami, gdyż przede wszystkim wasze zdanie liczy się dla nas najbardziej.